Jambiya

Jambiya
Jambiya
Jambiya
Jambiya
Jambiya
Jambiya

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JAMBIYA, arabisk, Hijaz, böjd klinga, fäste med silverpiquering, balja i mässing och vitmetall, längd 53 cm

slitage, skador

482916

2017-09-24