Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
JAMBIYA, arabisk, Hijaz, böjd klinga, fäste med silverpiquering, balja i mässing och vitmetall, längd 53 cm
slitage, skador
482916
2017-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här