Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
BERTIL ALMLÖF (född 1930): "I hundkäxens tid", signerad och daterad Bertil Almlöf, otydlig datering, olja på duk, ca 27x35 cm,
Zustandsbeschreibung
482919
2017-09-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner