Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900): Landskap med hästar och figurer, signerad WH Davis, olja på duk ca 61x107 cm
Lagningar
482937
2017-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här