Oljemålning landskap

Oljemålning landskap
Oljemålning landskap
Oljemålning landskap
Oljemålning landskap
Oljemålning landskap
Oljemålning landskap

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900): Landskap med hästar och figurer, signerad WH Davis, olja på duk ca 61x107 cm

Lagningar

482937

2017-09-09