Omega bordsur "Rätt tid"

Omega bordsur
Omega bordsur
Omega bordsur
Omega bordsur
Omega bordsur
Omega bordsur
Omega bordsur
Omega bordsur

Klubbat för:

3 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

OMEGA, bordsur, "Rätt tid", 1960-tal, dynotron, verknr. 92564, foral i lackerat stål samt mässing, höjd 65, 152x152 mm, originaletui

"Ingår i Jewellery & Important Watches"

Kuntoraportti

Går ej (inget batteri), SAV garanterar ej funktionen. Bruksslitage. Skadat etui (tejpad). Saknar en fot i mässing.

482941

Päivämäärä:

2017-10-17