Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
HANS-AGNE JACOBSSON, ljuskrona, 1960-tal, mässing med 6 färgade glaskupor, höjd ca 65, diameter 75 cm
Minimala kantnagg
482944
2017-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här