Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIRI RATHSMAN (1894-1974): (2) Kompositioner, signerade och numrerade, färglitografier, bladmått ca 56x76 cm
Något vågigt blad, oramade
482948
2017-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här