Siri Rathsman

Siri Rathsman
Siri Rathsman

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIRI RATHSMAN (1894-1974): (2) Kompositioner, signerade och numrerade, färglitografier, bladmått ca 56x76 cm

Något vågigt blad, oramade

482948

2017-09-09