Certina armbandsur 1950-tal herrarmbandsur
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CERTINA, armbandsur, stål, 1950-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, kronograf, boettnr. 939203, cal. Excelsior Park, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 37 mm
"Ingår i Jewellery & Important Watches"
Går ej (drivfjäder av), SAV garanterar ej funktionen. Skadad urtavla. Glas med repor. Boett med repor och smärre slagmärken.
482953
2017-10-17