Certina armbandsur 1950-tal herrarmbandsur

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CERTINA, armbandsur, stål, 1950-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, kronograf, boettnr. 939203, cal. Excelsior Park, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 37 mm

"Ingår i Jewellery & Important Watches"

Går ej (drivfjäder av), SAV garanterar ej funktionen. Skadad urtavla. Glas med repor. Boett med repor och smärre slagmärken.

482953

2017-10-17