Technos Sky Diver herrarmbandsur
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TECHNOS, Sky Diver, armbandsur, stål, automatiskt uppdrag, plexiglas, dag, datum, dykring, skruvkrona, boettnr. 1900 samt 1906, cal AS 1906, länk i stål (ej original), viklås, diameter ca 36,5 mm
"Ingår i Jewellery & Important Watches"
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Glas med repor. Slagmärke kl 9. Repor och slitage. Trög dykring.
482974
2017-10-17