Tag Heuer Monaco armbandsur
Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
TAG HEUER, Monaco, armbandsur, stål, ca 2000, automatiskt uppdrag, plexiglas, kronograf, refnr. CS2111, serienr. 07177, cal ETA 2892-2 (modul), originalband i läder samt stålspänne, diameter 38 mm, inner- och ytterbox, certifikat stämplat dec -00 samt instruktionsbok medföljer
"Ingår i Jewellery & Important Watches"
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Smärre bruksslitage. Glas med repor.
482980
2017-10-17