Tag Heuer Monaco armbandsur

Tag Heuer Monaco armbandsur
Tag Heuer Monaco armbandsur
Tag Heuer Monaco armbandsur
Tag Heuer Monaco armbandsur
Tag Heuer Monaco armbandsur
Tag Heuer Monaco armbandsur
Tag Heuer Monaco armbandsur
Tag Heuer Monaco armbandsur
Tag Heuer Monaco armbandsur
Tag Heuer Monaco armbandsur
Tag Heuer Monaco armbandsur
Tag Heuer Monaco armbandsur
Tag Heuer Monaco armbandsur
Tag Heuer Monaco armbandsur

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

TAG HEUER, Monaco, armbandsur, stål, ca 2000, automatiskt uppdrag, plexiglas, kronograf, refnr. CS2111, serienr. 07177, cal ETA 2892-2 (modul), originalband i läder samt stålspänne, diameter 38 mm, inner- och ytterbox, certifikat stämplat dec -00 samt instruktionsbok medföljer

"Ingår i Jewellery & Important Watches"

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Smärre bruksslitage. Glas med repor.

482980

2017-10-17