Omega Constellation herrarmbandsur
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OMEGA, Constellation, "Ugglan", armbandsur, stål, ca 1989, quartz, safirglas, dag, datum, refnr. ST 396.1070, serie nr. 50387368, cal 1445, originallänk, viklås, låsnr. 1443/431, 1392/012, diameter 34 mm, inner- och ytterbox, certifikat stämplat sep -89, 5 extra länkbitar samt instruktionsbok medföljer
"Ingår i Jewellery & Important Watches"
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Bruksslitage. Box med slitage.
482983
2017-10-17