Silverföremål

Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, LJUSSTAKE, SOCKER-OCH GRÄDDKANNA, BÄGARE, silver, 1900-tal

Bruksslitage

483009

2017-09-11