Heubach babydocka

Heubach babydocka
Heubach babydocka
Heubach babydocka
Heubach babydocka
Heubach babydocka
Heubach babydocka

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERNST HEUBACH BISKV FLICKDOCKA, 1910-20-tal, märkt "Heubach Köppelsdorf, 342.8/0" Germany", insatta blå blundögon, öppen mun med tunga, 5 delad babykropp i massa, brun hårperuk, klädd i tröja och kortbyxor, 3 par udda skor medföljer

Kläder och skor med skador, fingrar och tår med mindre slitage

483035

2017-09-09