Matgrupp Hjalmar Wikström
Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
HJALMAR WIKSTRÖM, matgrupp, 9 dlr, 1940-tal, fanérad i bl a björk och ek, bordet och stolarna skyltmärkta Hj Wikström Möbelsnickare Stockholm, bestående av matbord, 8 stolar, bordets mått höjd ca 74, 128x98, 2 medföljande iläggsskivor med sarg vardera bredd 54,5 cm medföljer
Smärre ytskador
483040
2017-09-09