Matgrupp Hjalmar Wikström

Matgrupp Hjalmar Wikström
Matgrupp Hjalmar Wikström
Matgrupp Hjalmar Wikström
Matgrupp Hjalmar Wikström
Matgrupp Hjalmar Wikström
Matgrupp Hjalmar Wikström
Matgrupp Hjalmar Wikström
Matgrupp Hjalmar Wikström
Matgrupp Hjalmar Wikström
Matgrupp Hjalmar Wikström
Matgrupp Hjalmar Wikström
Matgrupp Hjalmar Wikström

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HJALMAR WIKSTRÖM, matgrupp, 9 dlr, 1940-tal, fanérad i bl a björk och ek, bordet och stolarna skyltmärkta Hj Wikström Möbelsnickare Stockholm, bestående av matbord, 8 stolar, bordets mått höjd ca 74, 128x98, 2 medföljande iläggsskivor med sarg vardera bredd 54,5 cm medföljer

Smärre ytskador

483040

2017-09-09