Raffael Ferrer

Raffael Ferrer
Raffael Ferrer

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

RAFAEL FERRER (USA, född 1933): Utan titel, signerad, daterad och numrerad R. Ferrer, 1981, #33, oljekrita på papper, 76x56 cm

PROVENIENS: Nancy Hoffman Gallery, New York.

483063

2017-09-27