Karmstol jugend

Karmstol jugend
Karmstol jugend
Karmstol jugend
Karmstol jugend
Karmstol jugend
Karmstol jugend
Karmstol jugend
Karmstol jugend
Karmstol jugend
Karmstol jugend

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARMSTOL, 1900-talets början, jugend, fanerad i mahogny och valnöt, läderklädd sits, sitthöjd 48 cm

Bruksslitage, ryggbricka med sprickor

483079

2017-09-09