Terrin med lock tenn

Terrin med lock tenn
Terrin med lock tenn
Terrin med lock tenn
Terrin med lock tenn
Terrin med lock tenn
Terrin med lock tenn
Terrin med lock tenn
Terrin med lock tenn

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TERRIN MED LOCK, tenn, 1700-talets slut, bukig form, med hänklar, otydliga stämplar, höjd 22, diameter ca 28 cm

Omfattande skador och lagningar

483098

2017-09-09