Carl Harry Stålhane laveringar
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
CARL HARRY STÅLHANE, (2), tuschlaveringar, signerade och en daterad 8754x74 77x54 cm
Kuntoraportti
483099
Päivämäärä:
2017-09-09