Lampbord Louis XVI stil

Lampbord Louis XVI stil
Lampbord Louis XVI stil
Lampbord Louis XVI stil
Lampbord Louis XVI stil
Lampbord Louis XVI stil
Lampbord Louis XVI stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAMPBORD, omkring 1900, Louis XVI-stil, med stenskiva, förgyllda mässingsdetaljer, höjd 81, diameter 41 cm

Bruksslitage

483102

2017-09-09