Väggpendyl gustaviansk stil

Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGPENDYL, 1800-tal, gustaviansk stil, urtavlan märkt Hj Berg Stockholm, skuren dekor, höjd ca 67 cm, pendel och nyckel finns

Urtavlan med omfattande färgbortfall, bronsering med slitage

483126

2017-09-09