C Göran Karlsson Konkret

C Göran Karlsson Konkret
C Göran Karlsson Konkret
C Göran Karlsson Konkret
C Göran Karlsson Konkret

Klubbat för:

5 800 SEK

8 000 SEK

C. GÖRAN KARLSSON (född 1944): "Gabriel, temperamålning på pannå, signerad, daterad CGK 1991 80x60x5 cm

483136

2017-09-27