Salt och pepparkar Rörstrand

Salt och pepparkar Rörstrand
Salt och pepparkar Rörstrand
Salt och pepparkar Rörstrand
Salt och pepparkar Rörstrand
Salt och pepparkar Rörstrand
Salt och pepparkar Rörstrand
Salt och pepparkar Rörstrand
Salt och pepparkar Rörstrand

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SALT/PEPPARKAR, Rörstrand, tidigt 1900-tal, flintgods, föreställande två tomtar, höjd ca 14 cm

Flertal nagg

483139

2017-09-09