Äldre böcker och häften, historia, arbetarhistoria
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÄLDRE BÖCKER, mest svensk historia, 1700-1900-tal, flera särtryck och småskrifter, svensk arbetarhistoria, Gustav III:es död (1809), flera med dedikation, ca 50 st
Varierande skick, vissa med skador, nötta band och häften, några udda delar
483141
2017-09-09