Äldre böcker och häften, historia, arbetarhistoria
Valmis
2017-09-09
483141
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
ÄLDRE BÖCKER, mest svensk historia, 1700-1900-tal, flera särtryck och småskrifter, svensk arbetarhistoria, Gustav III:es död (1809), flera med dedikation, ca 50 st
Varierande skick, vissa med skador, nötta band och häften, några udda delar