Äldre böcker och häften, historia, arbetarhistoria

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÄLDRE BÖCKER, mest svensk historia, 1700-1900-tal, flera särtryck och småskrifter, svensk arbetarhistoria, Gustav III:es död (1809), flera med dedikation, ca 50 st

Varierande skick, vissa med skador, nötta band och häften, några udda delar

483141

2017-09-09