SAS Otto Nielsen Sport och affischkonst
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OTTO NIELSEN (född 1916), SCANDINAVIAN AIRLINES, SAS, Africa, 1960-tal, monogramsignerad ON i trycket, tryckt hos Andreasen & Lachmann Copenhagen, offset, vintage ca 100x62 cm
Oramad, kantrevor, hanteringsveck
483185
2017-11-21