SAS Otto Nielsen Sport och affischkonst

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OTTO NIELSEN (född 1916), SCANDINAVIAN AIRLINES, SAS, Africa, 1960-tal, monogramsignerad ON i trycket, tryckt hos Andreasen & Lachmann Copenhagen, offset, vintage ca 100x62 cm

Oramad, kantrevor, hanteringsveck

483185

2017-11-21