Peder Hald tillskriven oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PEDER HALD (1900-tal), tillskriven, kopia efter Terborch: "Konserten", olja på duk, ca 80x60 cm
HISTORIK: Peder Hald var professor/lärare vid Konstakademien, Köpenhamn

Ytskador

483195

2017-09-13