Prins Eugen Molnet 1897

Prins Eugen Molnet 1897
Prins Eugen Molnet 1897
Prins Eugen Molnet 1897
Prins Eugen Molnet 1897
Prins Eugen Molnet 1897
Prins Eugen Molnet 1897
Prins Eugen Molnet 1897
Prins Eugen Molnet 1897

Klubbat för:

1 300 SEK

1 000 SEK

PRINS EUGEN (1865-1947), "Molnet", osignerad,
etsning, bildytan 24x19 cm,
Föreningen för Grafisk Konst 1897

Gulnad

483196

2017-09-09