Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 800 SEK
MATSKEDAR, 7 st, TESKEDAR, 13 st, silver, 1800/1900-tal, varierande modeller och storlekar, mestadels gammal fransk, vikt ca 490 g
Bucklor och slitage, skadat skedblad
483201
2017-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här