Skedar äldre silver

Skedar äldre silver
Skedar äldre silver

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 800 SEK

MATSKEDAR, 7 st, TESKEDAR, 13 st, silver, 1800/1900-tal, varierande modeller och storlekar, mestadels gammal fransk, vikt ca 490 g

Bucklor och slitage, skadat skedblad

483201

2017-09-09