Skål gräddkanna äggkoppar mm silver
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅL, GRÄDDKANNA, FAT, ÄGGKOPPAR, 2 st, SERVIETTERINGAR, 4 st, SALTKAR, MINIATYRMUGG, HANDSPEGEL, silver, äggkopparna med invändig förgyllning, skålens diameter ca 17 cm, total vikt ca 795 g
Gräddkanna och serviettering med bristningar, delvis gravyr, smärre bucklor
483204
2017-09-13