Skål gräddkanna äggkoppar mm silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL, GRÄDDKANNA, FAT, ÄGGKOPPAR, 2 st, SERVIETTERINGAR, 4 st, SALTKAR, MINIATYRMUGG, HANDSPEGEL, silver, äggkopparna med invändig förgyllning, skålens diameter ca 17 cm, total vikt ca 795 g

Gräddkanna och serviettering med bristningar, delvis gravyr, smärre bucklor

483204

2017-09-13