Rolf Swedberg oljemålning
Closed
2017-09-11
483212
| Sold for | 900 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
ROLF SWEDBERG (1927-2008): Stilleben, monogramsignerad RS, daterad à tergo -47, olja på duk, 32x34 cm