Skulptur gips segergudinnan Nike

Klubbat för:

2 200 SEK

3 000 SEK

SKULPTUR, gips, 1900-talets första hälft, i form av segergudinnan Nike på postament, höjd ca 89 cm

Lagningar, slitage

483213

2017-09-09