Skrin dosor penna silver

Skrin dosor penna silver
Skrin dosor penna silver
Skrin dosor penna silver
Skrin dosor penna silver
Skrin dosor penna silver
Skrin dosor penna silver
Skrin dosor penna silver
Skrin dosor penna silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

SKRIN, delvis silver, DOSOR, 3 st, BETJÄNTKLOCKA, MINIATYRRAM, PENNA, HANDSPEGEL, spegelns längd ca 24 cm

Zustandsbeschreibung

Delvis gravyr, spegeln med skadad foliering, smärre skador och bucklor

483217

2017-09-13