Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SKRIN, delvis silver, DOSOR, 3 st, BETJÄNTKLOCKA, MINIATYRRAM, PENNA, HANDSPEGEL, spegelns längd ca 24 cm
Zustandsbeschreibung
Delvis gravyr, spegeln med skadad foliering, smärre skador och bucklor
483217
2017-09-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner