Kalle Hedberg oljemålning

Kalle Hedberg oljemålning
Kalle Hedberg oljemålning
Kalle Hedberg oljemålning
Kalle Hedberg oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KALLE HEDBERG (1894-1959): Landskap med gårdar, signerad Kalle, olja på pannå, ca 47x60 cm

483218

2017-09-11