Ingvar Hällgren oljemålning

Ingvar Hällgren oljemålning
Ingvar Hällgren oljemålning
Ingvar Hällgren oljemålning
Ingvar Hällgren oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGVAR HÄLLGREN (1917-1980): Landskap, signerad och daterad I Hällgren -46, olja på pannå, 32x38 cm

483219

2017-09-11