Olof Arborelius oljemålning

Olof  Arborelius oljemålning
Olof  Arborelius oljemålning
Olof  Arborelius oljemålning
Olof  Arborelius oljemålning
Olof  Arborelius oljemålning
Olof  Arborelius oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLOF ARBORELIUS (1842-1915): (2), "Månsken över sjö", monogramsignerade, olja på pannå, ca 12,5x19 resp 11,5x20,5 cm

En med färgbortfall (12,5x19)

483220

2017-09-11