Omega Constellation 1960-tal herrarmbandsur

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

OMEGA, Constellation, armbandsur, guld på stål, 1960-tal, automatiskt uppdrag, plexiglas, cal 500-serie, länk i 18 k guld (ej original), diameter 34 mm, totalvikt 68,5 g

"Ingår i Jewellery & Important Watches"

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Bruksslitage. Armband med brott.

483221

2017-10-17