Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATMÖBEL, 11 dlr, 1900-talets första hälft, mahogny, träskuren dekor, bordet med 4-delat centralben med benavslut i form av lejontassar med hjultrissor, bordet märkt etikett "Property of Department of State" , klädsel i konstskinn, varav: bord, 2 karmstolar, 8 stolar, sitthöjd ca 44, höjd bord ca 74, diameter 114, 3 iläggsskivor á 45,5 cm

Bordsskiva med slitage, fläckar

483235

2017-09-10