Rolf Erling Nygren oljemålning
2017-09-11
483246
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLF ERLING NYGREN (1925-2009): Kvinnostudie, signerad och daterad à tergo Rolf Erling -47, olja duk, 74x57 cm
hål, avkortad duk