Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROLF ERLING NYGREN (1925-2009): Kvinnostudie, signerad och daterad à tergo Rolf Erling -47, olja duk, 74x57 cm
hål, avkortad duk
483246
2017-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här