Gunnar Hallström

Gunnar Hallström
Gunnar Hallström
Gunnar Hallström
Gunnar Hallström

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR HALLSTRÖM (1875-1943): "Landskap från solö", intygad à tergo, olja på duk, ca 44x63 cm

hål i duken , krackelering

483248

2017-09-11