Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
EGRON LUNDGREN (1815-1875): "Vid brunnen" Sevilla, signerad E Lundgren Sevilla, olja på duk, 46x35 cm
Utförd under konstnärens vistelse i Spanien 1849-53
483265
2017-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här