Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
AUGUST JERNBERG (1826-1896): Porträtt av den tyske landskapsmålaren Rademacher, signerad och daterad A Jernberg 1853, olja på duk, ca 77x63 cm
Duken uppfodrad på pannå, retuscher
483268
2017-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här