August Jernberg oljemålning
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
AUGUST JERNBERG (1826-1896): Porträtt av den tyske landskapsmålaren Rademacher, signerad och daterad A Jernberg 1853, olja på duk, ca 77x63 cm
Kuntoraportti
Duken uppfodrad på pannå, retuscher
483268
Päivämäärä:
2017-09-09