Hänge sterlingsilver

Hänge sterlingsilver
Hänge sterlingsilver
Hänge sterlingsilver
Hänge sterlingsilver
Hänge sterlingsilver
Hänge sterlingsilver

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HÄNGE, sterlingsilver, föreställande ett hjärta med cabochonslipad ametist, Atelje Minowa, Etsuko Minowa, Stockholm 1980/90-tal, otydliga stämplar, höjd 7 cn, KEJDA, silver, längd 70 cm, vikt ca 28,5 g

483281

2017-09-11