Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
EINAR KIHLMAN (1912-2001), Öland, signerad E Kihlman 45. olja på pannå, ca 38 x 46 cm
Zustandsbeschreibung
483295
2017-09-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner