Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SMÖRSNÄCKOR, FAT, 7 dlr., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), snäckformade, varierande dekor i underglasyrblått, längd ca 12-14, 20 cm
Särö
Lagning, nagg, slitage
483296
2017-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här