Juvenia armbandsur 18 k vitguld
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
JUVENIA, armbandsur, 18 k vitguld, 1970-tal, manuellt uppdrag, safirglas, serienr. 1147855, cal. 765, glasring besatt med åttkantslipade diamanter, diameter 29,5 mm, längd ca 170 mm, totalvikt 51,5 g, originaletui medföljer
"Ingår i Jewellery & Important Watches"
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Smärre bruksslitage.
483306
2017-10-17